Úvod » Produkty » Grilovací omáčky » MERUŇKOVÁ studená omáčka 330 g
Meruňková studená omáčka je vyrobená dle tradičních receptur a je skvělou volbou jako příloha k letnímu grilování.
Použití: Jemná ovocná omáčka z meruněk vhodná nejen ke grilování se hodí jako příloha k drůbežímu masu grilovanému, pečenému či vařenému. Meruňková studená omáčka snoubí svou příchuť také s různými sýry a slouží k ochucení špízu.
Vhodná pro vegetariány k nejrůznějším typům sýra, tofu či k sójovému masu. Meruňková omáčka je oblíbená jako příloha k nejrůznějším fondue.
Složení: voda, meruňky 30 %, cukr 21 %, víno 4 %, sójová omáčka 4 %, sůl 2 %, koření, xantan, konzervant sorbát draselný.
Průměrné výživové údaje |
100 g |
Sacharidy |
33,12 g |
z toho cukry |
27,9 g |
Tuky |
0,07 g |
Bílkoviny |
1,23 g |
Vláknina |
4,03 g |
Energetická hodnota |
598 kJ / 71 kcal |
Upozornění: Meruňkovou studenou omáčku po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 měsíců od otevření. Studenou omáčku z meruněk skladujte v suchu a temnu.
Nejprodávanější
Rakytníkový olej je cenným zdrojem komplexu nasycených mastných kyselin, Ꞵ-karotenu a vitamínu E.
Speciální hořčice s vysokým obsahem hořčičného semínka a s příměsí sušených rajčat, vyrobená dle originální receptury.
Benediktinský bylinný extrakt Laktofyt ve formě sirupu a kombinace jeho bylin je určena pro kojící matky a má pozitivní vliv na laktaci (kojení), přispívá k dobrému trávení, vylučování vody z organismu. Bez konzervantů, obohaceno o vitamín C.
Benediktinský bylinný extrakt z Jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata) ve formě sirupu díky účinným látkám přispívá k normální funkci dýchacích cest, střevního traktu (mikroflóra) a trávení. Bez konzervantů, obohaceno o vitamín C.